akce a kempyMožnost pronájmu areálu


Hledáte místo kde uspořádat veřejnou akci, festival, firemní party nebo soukromou oslavu? Cable Wake Park Hradec Králové je přesně to pravé místo! V případě zájmu nás kontaktujte na manager@cablewakepark.cz

Uplynulé akce

Plastic Gammes 2016
První ročník open závodů, kategorie wakeboard muži a wakeboard ženy, prize money 20 000,- a dopolední ježdění pro veřejnost zdarma. To byla hlavní lákadla na první ročník závodů. Výsledkem byla perfektní atmosféra, velká divácká návštěvnost a skvělá after party jako definitivní tečka za prvním ročníkem.


WakeFest
Dvoudenní jízdné za 800, největší party sezony 2016, testovaní nejnovějšího vybavení, velké množství akčních drinků, paddleboarding a flyboarding, rezidentní DJs, turnaj v beerpongu a výprodej vybavení. Tak v takovéto náladě se nesl poslední červencový, doslova wakeboardingový víkend.


Afterwork Wakeboarding
Lekce wakeboardingu zdarma, vybavení zdarma, poprvé na vodě, ježdění po pracovní době, 6 perfektních dní – prostě Afterwork wakeboarding určený hlavně pro začínající wakaře a pro všechny co si chtěly vyzkoušet jaké je to jezdit po vodě. Dle úspěchu lze očekávat více podobných akcí a pokud chceš mít i ty přehled onejnovějších akcích sleduj nás facebook.

Wake and Relax
Jízdné za 450, testovačka nejnovějšího vybavení, největší červnová akce, perfektní počasí, akční drinky, super party a více než 300 návštěvníků si užívalo prosluněný sobotní den v Cable Wake Parku v Hradci Králové.


Liquid Force Wakekemp
Nejlepší čeští trenéři, nejlepší česky sportovní kemp, parta odhodlaných jezdců, ale i komplexni výuka všeho co se wakeboardingu týká. Žádná opalovačka, žádné flákání, ale ten pravý intenzivní trénink. Takto by šel stručně charakterizovat Liquid Force Wake Kemp, který se konal v Cable Wake Parku v Hradci Králové.


MČR ve wakeboardingu a wakeskatingu
Cablewakepark Hradec Králové hostil čtvrtý finálový závod Českého poháru ve wakeboardingu a wakeskatingu 2015 a současně s ním i Mistrovství České republiky ve wakeboardingu a wakeskatingu. Absoulutní česká špička, naplno a bez zábran.


Hula Girls Camp
Cablewakepark Hradec Králové měl tu čest přivítat hula girls kemp, historicky první wakeboardingový kemp. Wakeboardový kemp pro holky, chladivá voda, žhnoucí slunce a energií sršící krása co nemá strach.