CABLEWAKEPARK hradec králové
Cablewakepark Hradec Králové je ideálním místem kde aktivně trávit volný čas. Na krásně čisté vodě jsou pro Vás připraveny tři vleky, včetně kompletního zázemí s parkovištěm, plně vybavenou půjčovnou, občerstvením a barem. Na jednom místě vše co si můžete přát pro wakeboarding a další vodní sporty.

Naše sportovní zařízení

Velký vlek - v provozu 
Naše největší zařízení, pětisloupý vodní vlek umožňuje jízdu až 7 jezdců najednou. Standardně jezdí rychlostí 30 km/h. Na trati je rozmístěno několik překážek, určených pro zkušené jezdce. Pro aktuální info o set upu překážek sleduj náš facebook. Pětka byla vyvinuta firmou Hradecký písek a.s. a jejími partnery, více o projektu www.pureadrenaline.cz.

Délka okruhu - 690 metrů
Počet sloupů - 5
Výška lan - 11.5 metrů
Počet unašečů - 7
Provozní rychlost - standartně 30 km/hod
Počet překážek - 7

Devítka - v provozu
Jak už jméno napovídá jedná se o vlek vysoký 9 metrů. Devítka je rájem pro jezdce všech úrovní, ať už pilujete obyčejnou jízdu po hladině, chcete si vyzkoušet jízdu na překážkách nebo se chcete naučit Raley, S-bend či cokoliv jiného. Na tomto vleku jste na tom správném místě. Rychlost zařízení může bý plynule regulována a je jen na vás jestli se jen proletíte po hladině anebo budete odpalovat airtricky. Na tomto unikátním vleku máte dostatek prostoru i času na obojí, navíc pro tuto sezónu byla doplněna o novou překážku. Devítka byla vyvinuta firmou Hradecký písek a.s. a jejími partnery, více o projektu www.pureadrenaline.cz. 

Soukromou hodinu na tomto vleku je možné si rezervovat v našem rezervačním systému.

Délka dráhy - 240 metrů
Počet sloupů - 2
Výška lan - 9.0 metrů
Počet unašečů - 1 ks
Provozní rychlost - 0 - 35 km/h uzpůsobena jezdci
Počet překážek - 1x baby kicker

Šestka - v provozu
Vaše wakeboardingová kariéra začíná právě zde. Zde se můžete naučit základy wakeboardingu, trénovat plynulou jízdu i jak dokonale ovládat svůj wakeboard až po otáčku o 180°. Zkušený jezdec využije domluvu s operátorem k tomu, aby si mohl co nejlépe nacvičit některé triky z vody. Vlek umožňuje jízdu jedné osoby a operátor může plynule regulovat rychlost vleku. Naše Šestka je postaveno na systému 2.0 české firmy Wakemaster. 

Délka dráhy - 165 metrů 
Počet sloupů - 2
Výška lan - 6.0 metrů
Počet unašečů - 1 ks
Provozní rychlost - 0 - 35 km/h uzpůsobena jezdci
Počet překážek - bez překážek.

Nejnovější informace o našem areálu najdete na našem facebooku: