Eventy

To pravé místo pro wakebording a vodní lyžování

Chcete uspořádat jedinečný event?

Firemní event

Využijte jedinečné prostory parku pro vaši firemní akci. Kromě pronájmu prostor jen pro vás zajistíme i vyškolený personál, veškeré vybavení a samozřejmě i výborné jídlo a pití. Chcete akci protáhnout do večerních hodin a zatančit si s DJ nebo kapelou? Pomůžeme vám i s tím. Vytvořte s námi jedinečný zážitek pro vás a vaše zaměstnance.

Teambuilding

Teambuilding je hlavně o týmové spolupráci a navázání dobrého vztahu s kolegy z práce. Připravíme pro vás jedinečný program, včetně netradičních aktivit. Poznejte se s kolegy i mimo pracoviště! Náš areál je vhodný jak pro menší teambuildingy do 15 osob, tak na celofiremní akce až pro 500 lidí.

Firemní benefity

Máte aktivní zaměstnance a hledáte pro ně zajímavý benefit? Neváhejte nás kontaktovat a společně vymyslíme speciální nabídku šitou na míru vám i vašim zaměstnancům.

Soukromé oslavy

Využijte možnosti pronájmu prostorů wake parku ať už slavíte narozeniny nebo chystáte rozlučku se svobodou. Vezměte přátele nebo rodinu a přijďte to oslavit netradičně. Zajistíme pro vás vyškolený personál, veškeré vybavení a samozřejmě i jídlo a pití.
Chcete akci vyzdobit balónky nebo připravit jiné překvapení pro oslavence? Žádný problém. Zavolejte a společně vymyslíme tu nejlepší variantu.