Wakeboarding je pro každého

To pravé místo pro wakebording a vodní lyžování

Co je to wakeboarding?

Wakeboarding je vodní sport, který spočívá v jízdě na wakeboardu, kdy je jezdec tažen vodním vlekem po hladině jezera. Na rozdíl od tradičního wakeboardingu, kdy pohyb jezdce zajišťuje loď je v tomto případě wakeboardista tažen hrazdou, ta je připevněna k tažným lanům, které jsou napnuté nad vodní plochou.
Podél jízdní dráhy velkého vleku najdete různé překážky a rampy pro triky a skoky. V porovnání s wakeboardingem za lodí je jízda na vodním lyžařském také mnohem lepší pro začátečníky díky konstantnímu tahu a možnosti regulovat rychlost operátorem, další velkým plus je velmi ekologický a ekonomický provoz, kdy na rozdíl od lodi je vodní vlek poháněn čistě elektrickým motorem a nedochází tak ke znečišťování vodní hladiny ropnými látkami a nadměrné hlukové zátěže okolí.

Jak začít s wakeboardingem?

Pokud chcete začít s wakeboardingem měl by pro vás být cable park jasnou volbou. Díky začátečnickému vleku s regulovanou rychlostí a neustálé přítomnosti instruktora máte jistotu, že se vám nic nestane a k vašemu snažení dostanete všechny potřebné informace a rady.
Začít může už malé dítě, které umí plavat. Ideální je samozřejmě trénovat práci s těžištěm a rovnováhou. Wakeboarding nemusí být pro začátečníky ani drahý, veškeré vybavení si totiž můžete půjčit. Stačit Vám bude pouze ručník a plavky a přijít kdykoliv v otevírací době Wake Parku.
Pokud stále váháš, určitě oceníš možnost náš Kurz pro začátečníky, kdy tě během 2 hodin naučíme naprosté základy na wakeboardu a zvládneš objet své první kolečko na velkém vleku. Přihlásit se můžeš zde.

Wake School

 

Začátečnický kurz určený pro všechny, kteří ještě neměli tu čest se s wakeboardingem seznámit nebo ty co stále bojují s tím jak se postavit na wkaeboard. 

– během 3 hodin tě naučíme jezdit na wakeboardu

– určené pro úplné začátečníky

– kurz se koná mimo otevírací dobu

– veškeré vybavení v ceně

– maximálně pro 10 účastníků

– maximální péče instruktorů

– pro všechny od 15 let

– objev svět wakeboardingu a staň se součástí komunity

– sobota 9:00-12:00 

– Garance jízdy

 

Nevyhovuje ti čas nebo termín kurzu? Chceš kurz pouze pro svoji partu? Ozvi se nám na kurzy@cablewakepark.cz nebo volej na 720519331 a určitě se dohodneme.

 

Garance jízdy na wakeboardu pro začátečníky znamená, že pokud nezvládneš během kurzu objet velký vlek, máš možnost využívat jízdné zdarma v hodinách, kdy vlek jede rychlostí 25 km/h, než se ti úspěšně podaří objet celé kolo.

Začni i ty!

Díky našemu programu Wake school pro každého objevíš krásu tohoto vodního sportu. Na “prkno” postavíme opravdu každého. Dej nám tři hodiny a garantujeme ti, že zvládneš objet celé kolo na velkém vleku. Pokud ne, máš od nás jízdné zdarma do doby než celé kolo objedeš.

Naučíme tě jezdit na wakeboardu za 3 hodiny. Kurz se koná mimo otevírací dobu. Intenzivní výuka pro skupinku o maximálním počtu 8 lidí. Maximální péče a efektivita tréninku.

Neváhej a staň se součástí komunity wakeboardistů. Přijď vyzkoušet wakeboarding, překonej svoje limity. Odreaguj se a zažij parádní pocit z jízdy na vodní hladině.

Kurzy pro začátečníky v naší Wake school jsou v sobotu od 9:00, cena kurzu je 890 Kč.

Nevyhovuje ti čas? Případně bys chtěl soukromý kurz pro sebe nebo tvoji partu? Neváhej se nám ozvat na info@cablewakepark.cz a určitě se domluvíme!

Máš zájem posunout svoje wakeboardingové dovednosti dále? Neváhej si domluvit soukromou lekci s jedním z našich instruktorů. Lekci si domluvíš na info@cablewakepark.cz

Ceník

JÍZDNÉ DOSPĚLÍ DÍTĚ do 15 let
1 HOD 370 260
1 HOD (so – ne) 430 300
2 HOD 490 340
2 HOD (so – ne) 550 385
4 HOD 650 450
4 HOD (so – ne) 790 550
DEN 790 550
DEN (so – ne) 950 660
“začátečníkův den” (jízdné +   wakeboard) 990 750
“začátečníkův den” (jízdné +   wakeboard) (so – ne) 1150 850
víkendové jízdné (so+ne) 1600 1100
SEZÓNNÍ 16900 11800
PRONÁJEM MALÉHO VLEKU 30 min 1500 pouze všední dny
PŮJČOVNA CENA ZÁLOHA
WAKEBOARD 1 HOD 200 500
2 HOD 300
VÍCE NEŽ 2 HOD 350
LYŽE 1 HOD 100 500
2 HOD 200
VÍCE NEŽ 2 HOD 250
WAKESKATE 1 HOD 150 500
2 HOD 200
VÍCE NEŽ 2 HOD 300
NEOPREN dlouhý 1 HOD 150 500
2 HOD 200
VÍCE NEŽ 2 HOD 250
VESTA DEN 50 500
HELMA DEN 50

(k zapůjčenému wakeboardu, lyžím nebo wakeskatu je půjčovné vesty a helmy zdarma)

Zapůjčené vybavení musí být vráceno do 15ti minut po skončení platnosti lístku, jinak bude účtováno
penále.

Všechny lístky jsou nepřenosné.

Zakoupením lístku souhlasíte s provozním řádem a pravidly Wake parku Hradec Králové.

K zakoupení dětského jízdného je zapotřebí prokázat věk dítěte.

Dárkové vouchery

Daruj nevšední zážitek a daruj dárkový voucher do našeho Wake Parku, vybrat můžeš z naší nabídky jízdného, případně darovat kurz wakeboardingu
Bez ohledu na to, zda je obdarovaný začátečník nebo pokročilý jezdec určitě ocení možnost užít si den v našem parku!

Voucher k nám do parku máte během 5 minut na emailu! S naším dárkovým voucherem nemusíte řešit složité nákupy. Stačí několik kliknutí a máš hotovo! Rychle a snadno uděláte radost svým blízkým.